گروه مهندسی ترنم آب


قوانین و مقررات

«شرایط و قوانین استفاده از خدمات »

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات اینترنتی تابکو به دقت ملاحظه فرمایید :

ورود کاربران به وب‏‌ سایت اینترنتی پیکس نو و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین خدمات اینترنتی تابکو از سوی کاربر است .

قوانین عمومی :

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های اینترنتی پیکس نو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات اینترنتی تابکو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود .

تعریف مشتری یا کاربر :

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات اینترنتی تابکو اقدام نماید .

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی :

خدمات اینترنتی تابکو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند .

خدمات اینترنتی تابکو متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت اینترنتی تابکو ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید .

ثبت و ارسال سفارش :

–  در تمامی زمان و روزها ( حتی تعطیلات رسمی ) می توانید سفارش خود را ثبت کنید و بعد از کمتر از ۲۴ ساعت سفارش خود را تحویل بگیرید .

تحویل سفارش در اماکن عمومی و حضوری امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس ایمیل و یا شماره همراه خود را دقیق برای ما ارسال کنید .

در صورت بروز مشکل در سبد خرید مانند انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غيرمترقبه، اتفاقات غيرقابل پيش بيني و خارج از اراده ، سایت پیکس نو هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

پشتیبانی :

ما در پیکس نو با پشتیبانی از ساعت ۸ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر روزهای کاری شما را تنها نخواهیم گذاشت و تمامی سوالاتتان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود. در صورت تمایل به انتقاد یا پیشنهاد غیرتلفنی می‌توانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

چگونه میتوانید سوالات بیشتر خود را بپرسید؟

شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً سوالات خود را در بخش تماس با ما ارسال کنید.