گروه مهندسی ترنم آب


طراحی و اجرای کامل ویلا

طراحی ویلا:

ویلا به ساختمانی گفته می‌شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها می‌سازند. البته در بعضی از کشورها قوانین ساخت و ساز به شهروندان اجازه ساخت ویلا در داخل شهر را می‌دهد و خانه‌های مسکونی به صورت ویلایی ساخته می‌شوند.

 

 

برای ساخت ویلا ابتدا طرح ها و ایده های گوناگون متناسب با سیستم سازه در نظر گرفته شده برای آن، مراحلی صورت می پذیرد که مستلزم دیدگاهها و ذهنیت های یک معمار مجرب را در خود میدارد. تا طراحی ویلا که شامل فضای داخلی و بیرونی ویلا می شود زیبا و شکیل و مورد پسند مشتریان واقع بشود.

 

در نظر گرفتن یک محوطه ی سبز برای طراحی ویلا لازم است تا محیطی کاملاً متفاوت را با یک ساختمان مسکونی داشته باشد و سبب ایجاد یک محیط طبیعی با آرامش و روحیه بخش برای افراد استفاده کننده ی آن شود.

طراحی ویلا یکی از مراحل حائز اهمیت است چرا که باید ایده ها و کانسپت های متنوع و منحصر به فردی در آن خلق و منظور شود تا از حالت و فرم یک ساختمان با المان ساده کاملاً متفاوت واقع شود.

 

 

با در نظر گرفتن فضاهایی چون استخر، سونا، جکوزی، محوطه بازی و . . . می توان یک ویلای کاملاً شیک و مجهز را به وجود آورد.

امروزه توجه بسیاری به ویلا سازی در حومه شهرها جلب شده است و استقبال فراوانی از آن می شود تا مکانی مملو از سکوت و زیبایی را برای کسب آرامش و استراحت خود داشته باشند.

 

 

گروه مهندسی ترنم آماده هرگونه مشاوره و طراحی و اجرای کامل ویلا،استخر،رووف گاردن و محوطه سازی می باشد.

شماره های تماس:

026-36708925 و  36708926-026   دفتر مرکزی شرکت ترنم

09124610063 مهندس جمالی

09125672031 مهندس بیگدلی