گروه مهندسی ترنم آب


رووف گاردن

طراحی روف گاردن

روف گاردن  به مساحت قابل ساخت یك پروژه افزوده و مكانهای جدیدی برای اجتماع درون محیطی فراهم می آورد که این امـر در سالهای اخیر با توجه به ارائه راهـکارهای اجرایی مناسب، مورد توجه مهندسین مشاور، معماران و سازندگان در صنعت ساختمان کشورمان گردیده است.

 

 

در طراحی روف گاردن و ساخت باغ بام المان های مختلفی چون انواع آبنما، آلاچیق و پرگولا، گلدان های پرتابل یا ثابت با فضای سبز مناسب، چمن های طبیعی و مصنوعی، نیمکت با چوب های اشباع، باربیکیو آشپزخانه های صحرایی و گاهی حتی بنا به سفارش جکوزی، استخر های فایبر گلاس و محل هایی جهت آفتاب گرفتن، مورد استفاده قرار می گیرند.

 

طراحی روف گاردن یا باغ بام شامل دو مرحله عمرانی(اجرای ایزولاسیون و زهکشی) و لنداسکیپ(اجرای فضای سبز و تجهیزاتی مانند آلاچیق، باربیکیو، آبنما) می باشد. استفاده از مصالح نوین ژئوسنتتیک مانند ژئوممبران، ژئودرین و ژئوتکستایل در تسریع، کاهش هزینه ها و بالا بردن ایمنی سیستم ایزولاسیون، زهکشی و فیلتراسیون بام بعنوان یکی از اساسی ترین اجزاء ساختمان، تخصص مهندسین شرکت ترنم آب میباشد.

یا باغ بام، در تعریف عامیانه به فضای سبز روی پشت بام گفته میشود که فضای سبز بر روی سقف (چه پشت بام، چه حیاط) اجرا شده باشد و بستر کشت گیاه، در ارتفاعی بالاتر از سطح خاک زمین بر روی بستر مصنوعی پشت بام شکل گرفته باشد. روف گاردن یا در زبان فارسی باغ بام این فرصت را برای شما فراهم می کند که باغ شما مشرف به شهر باشد و شما می توانید از مناظر لذت ببرید. امروزه با پیشرفت علم می توان بر روی بام خانه ها و ساختمان های بلند یک باغ زیبا با انواع گیاهان ایجاد کرد.

 

 

 

 

 

گروه مهندسی ترنم آماده هرگونه مشاوره و طراحی و اجرای کامل ویلا،استخر،رووف گاردن و محوطه سازی می باشد.

شماره های تماس:

026-36708925 و  36708926-026   دفتر مرکزی شرکت ترنم

09124610063 مهندس جمالی

09125672031 مهندس بیگدلی