گروه مهندسی ترنم آب


تماس با ما

 

026-36708925

026-36708926

026-36702571

آدرس:کرج-جاده محمدشهر-روبروی شهرک نهال و بذر-نبش خیابان آب و خاک

ارتباط از طریق تلگرام: TaranomAb@

متشکل از چند شرکت و کارشناسان مجرب  درکنار تیم های نصب با هدف ارائه بالاترین خدمات آبیاری و ابرسانی از اسفند ماه 1393 آغاز به کار کرده است.

ارائه خدمات از اولین مراحل مقدماتی (مشاوره) – طراحی – نقشه کشی – اعزام اکیپ های کاری و فروش تمامی لوازم آبیاری به عنوان اصلی ترین اهداف کاری این گروه می باشد.

در حال حاضر فروشگاه لوازم آبیاری ترنم آب با بهره گیری از تجربه مدیریت فروشگاهی، عرضه کننده تمامی لوازم آبیاری و ابرسانی به مشتریان محترم است. همچنین تیم کارشناسی این گروه در قالب شرکت ترنم اب ارائه کننده خدمات فنی و مهندسی به مشتریان محترم بوده و تمامی پروژه های آبیاری و آبرسانی را با بهره گیری از چندین اکیپ مجهز و کارآزموده رهبری میکند – ارائه خدمات آبیاری در تمامی عرصه های گیاهی، شامل: کلیه مزارع کشاورزی ، باغ های میوه ، ویلا و باغچه ها، فضای سبز اماکن و... به کمک تیم های کاری متعهد و مجرب، طراحی و اجرا میشود.

این گروه موفق به کسب رتبه های لازم از اداره اب و خاک کل کشور و تاییدیه های مختلف از سوی سازمان نظام مهندسی و نیز سازمان برنامه و بودجه کل کشور شده است.

امید داریم تا رضایت مشتری و بهبود وضعیت آبیاری بهمراه بهترین خدمات مشاوره، فروش و اجرا را با ارائه تهعد ها و ضمانت های لازم به مشتریان به عنوان یک برند معتبر عرضه کنیم.